RO | E

                                                       Angajari

           Daca esti frumoasa, libera si plina de viata vino si alatura-te echipei noastre. Aici, intr-un mediu de lucru placut si relaxant tu vei fi intotdeauna apreciata. In plus, ai ocazia sa cunosti oameni fascinanti, alaturi de care vei descoperi o noua viata. In plus, vei castiga o multime de bani.

Daca:

    - Esti majora (peste 18 ani)
    - Ai un aspect fizic placut
    - Esti fire comunicativa
    - Vrei sa muncesti si sa castigi multi bani
    - Cunosti  o limba straina, desi nu este obligatoriu
    - Esti punctuala si stii sa iti respecti clientii si colegele
    - Ai o oarecare experienta in masaj, desi nu este obligatoriu

Atunci aceasta este cariera ta.

Pentru toate acestea noi iti oferim

    - Un numar mare de clienti importanti
    - Sansa perfectionarii prin cursuri de masaj si diploma gratuita autorizata de Ministerul Muncii si Educatiei
    - Un program flexibil, pe care poti sa ti-l faci cum vrei tu
    - Cazarea gratuita, daca este cazul
    - Bani in plus daca esti o maseuza activa
    - Un mediu de lucru sigur
    - Discretie totala
    - Seriozitate si profesionalism

Nu esti inca sigura ca ti se potriveste? Uite ce responsabilitati o sa ai:

    - Sa iti respecti clientii,  colegele si regulamentul intern
    - Sa efectuezi masaje de calitate
    - Sa te prezitnti la cursurile de masaj gratuite
    - Sa te prezinti la programul stabilit impreuna

Suna bine, nu? Atunci nu mai astepta, contacteaza-ne la numarul de telefon  0748663442 pentru a discuta mai pe larg.